POLECAMY AQUASURE H2

System Aqua Sure H2 to nowatorska metoda pielęgnacji skóry, dzięki której jednocześnie oczyszczamy, nawilżamy i odmładzamy skórę. Wykorzystuje trzy różne substancje aktywne, aby stworzyć optymalnie dobrane zabiegi.

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawianie się oznak starzenia się skóry. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Jest to pewien rodzaj mezoterapii, jednak bez zastosowania igieł, Dlatego zabieg jest bezpieczny i bezbolesny

Dzięki działaniu podciśnieniowemu i zastosowaniu specjalnej głowicy Spiral, w tym samym czasie dogłębnie oczyszcza skórę z zaskórników i warstwy zanieczyszczeń, a także nieprzerwanie usuwana produkty eksfoliacji. Ponadto zastosowane podciśnienienie i próżnia stymulują mikrokrążenie, a tym samym procesy metaboliczne w skórze, co poprawia koloryt i daje efekt liftingu.

Poprzez zastosowanie technologii Aqua Sure H2 uzyskasz :

– najbardziej zaawansowane technologiczne oczyszczanie

– łagodzenie stanów zapalnych

– wyeliminowanie trądziku

– redukcję produkcji sebum

– neutralizacja szkodliwych wolnych rodników

– zatrzymanie procesów starzenia

– dogłębne nawilżenie i rewitalizacja skóry

– spłycenie zmarszczek

– poprawę kolorytu skóry

– złuszczenie martwego naskórka

– poprawę napięcia skóry

– kompleksowość – jedna wizyta to terapia z wykorzystaniem trzech rożnych technologi

Przeciwskazania do oczyszczania wodorowego :

– nowotwory

– aktywne infekcje w miejscu zabiegowym

– ciąża

– laktacja

– rozrusznik serca

– nadwrażliwość na prąd

Pełen zabieg składa się z trzech etapów :

Aqua Sure H2 wytwarza aktywny wodór, zwalczając najbardziej szkodliwe wolne rodniki tlenowe.
Podczas zabiegu cząsteczki wodoru z łatwością wnikają do komórek skóry i neutralizują wolne rodniki, zmieniając je w cząsteczki wody.

Metoda oparta jest o innowacyjny system połączenia oczyszczania wodorowego, hydropeelingu oraz infuzji tlenowej. Na początku pracy urządzenie wytwarza a następnie wtłacza w skórę mikroskopijne cząsteczki wodoru, które przeniesione przez specjalną głowicę oczyszczają głęboko skórę na poziomie komórkowym. Wodór dzięki bardzo małej masie jest wstanie przeniknąć w głąb skóry gdzie niszczy wolne rodniki, które odpowiadają za procesy starzenia się skóry.

Następny etap – Hydropeeling zapewnia bezpieczne oczyszczanie skóry, złuszczenie i nawilżenie. Wykorzystuje trzy różne substancje aktywne, aby stworzyć optymalnie dobrana zabiegi. Możliwość regulacji poziomu podciśnienia, wpływa na bezpieczeństwo zabiegu, pozwala na wykonanie zabiegu nawet przy skórach wrażliwych, skłonnych do podrażnień oraz bez ograniczeń wiekowych. Dodatkowo możliwośc regulacji poziomu infuzji jonowej pozwala na kontrolowane dostarczenie substancji aktywnych.

Natomiast zastosowana w tym samym czasie infuzja jonowa, dostarcza skórze substancji aktywnych w formie jonów, dzięki czemu stymuluje skórę i w aktywny sposób następuje odbudowa i regeneracja. Jednocześnie z hdropeelingiem na oczyszczoną skórę, w momencie maksymalnego otwarcia porów, kolejno nanoszone są substancje aktywne. Zakończeniem zabiegu jest etap specjalnego masażu głowicą MCS przy użyciu prądu galvanicznego. Galvanizacja MCS to elektro- leczniczy zabieg, wykorzystuje prąd stały. Przesuwając elektrodę po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów wewnątrz organizmu, co powoduje : przekrwienie skóry i poprawę napięcia skóry.