Plasma & Ultrasonic

 

 

PLAZMA TO:

Unikatowa technologia bezinwazyjnej plazmy. Dzięki zastosowaniu jonów zimnej plazmy, emitowanych na skórę poprzez energię o ultrawysokiej częstotliwości, zabieg prowadzi do całkowitej przebudowy architektury skóry.

Ponieważ plazma działa na wszystkich poziomach skóry, jest nie tylko doskonałym zabiegiem anti-aging zagęszczającym struktury skóry, ale także prawdziwą alternatywą dla mezoterapii igłowej, fotoodmładzania czy zabiegów mikroigłowego RF.

Plazma wykazuje także bardzo silne działanie depigmentacyjne oraz antybakteryjnie dlatego zabieg Plasonic doskonale sprawdza się w terapiach skór problematycznych, trądzikowych i tych z przebarwieniami.

Za ogromnym, światowym sukcesem Plasonic stoi jego innowacyjna, bezinwazyjna technologia, która pozwala na uzyskanie bardzo zadowalających i głębokich efektów, bez użycia agresywnych metod.

Technologia plazmy Plasonic działa na powierzchni skóry, stymuluje ją do regeneracji zwiększając jednocześnie przenikanie składników aktywnych.

Plazma jest bezinwazyjna, nie niesie ryzyka powikłań, nie wymaga rekonwalescencji.

 

Działanie:

 • przeciwzmarszczkowe
 • odmładzające
 • przeciwłojotokowe
 • rewitalizujące i ujędrniające

 

EFEKTY ZABIEGU PRZY UŻYCIU PLAZMY:

 • Po zabiegu skóra jest bardzo odżywiona, wygładzona i wyraźnie napięta.
 • Po ok 10-14 dniach następuje regeneracja naskórka, dzięki czemu uzyskujemy świeżą, promienną i doskonale nawilżoną skórę.
 • Po około 30 dniach wyraźnie zagęszczają się struktury skóry. Po pierwszym zabiegu zagęszczeni skóry wynosi na poziomie 14-15%. Widocznie obkurczają się pory i wygładzają zmarszczki, dzięki czemu skóra nabiera innej struktury.

Dzięki zabiegowi plazmy otrzymujemy:

 • ZAGĘSZCZENIE SKÓRY – stymulacja skóry do produkcji włókien podporowych
 • ODŻYWIENIE – dzięki odpowiednio dobranym substancjom skóra wygląda zdrowo i promiennie
 • ROZŚWIETLENIE – poprzez złuszczenie i aplikacje odpowiednich preparatów skóra nabiera blasku
 • ZWIĘKSZENIE ABSORBCJI – zwiększa się chłonność skóry poprzez zerwanie wiązań adhezyjnych

  PlaPass Efekt 1 – Maksymalne Dostarczanie Substancji Aktywnych (efekt zwiększenia absorbcji)
  Po zabiegu plazmy, wszystkie rodzaje ampułek niezależnie od konsystencji są wysoko wchłaniane w ciągu 30 sekund. Plapass™ stymuluje proces pielęgnacji skóry, który prowadzi do jej głębokiej regeneracji, stymulacji substancjami aktywnymi, a także ujednolicenia kolorytu i struktury skóry oraz działania antybakteryjnego

  PlaPass Effect 2Regeneracja Skóry (zdrowszy i młodszy wygląd)

  Wygląd twarzy przed (A) i 3 miesiące po (B) regeneracji skóry plazmą, z poprawą pigmentacji i struktury skóry. Ogólna ocena poprawy i odmłodzenia skóry wyniosła aż 90%. Ten efekt pokazuje również, że plazma może korzystnie wpływać na koloryt skóry i redukcję zmarszczek.

   

  Zabiegi mogą być wykonywane w serii 4 zabiegów co 14 dni. Mogą także stanowić jednorazowy zabieg poprawiający kondycję i strukturę skóry. W terapiach trądzikowych zabiegi wykonujemy nawet co 7 dni.