ZAWSZE WYGLĄDAJ TAK, JAKBYŚ MIAŁA SPOTKAĆ MIŁOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA.

ALBO NAJGORSZEGO WROGA.

                                                             – COCO CHANEL

 

DBAŁOŚĆ O KLIENTA to nasza DEWIZA

szeroki zakres usług to nasza  PRZEWAGA

Jesteśmy przekonane, że KOBIETY w każdym wieku mogą być PIĘKNE, szczęśliwe i pełne blasku.

Salon Kosmetologii i Medycyny Estetycznej powstał  dla Ciebie z myślą o kompleksowej pielęgnacji i połączeniu kosmetologii jak i medycyny estetycznej.

Osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowsze technologie służą pomocą w uzyskiwaniu szybkich efektów.

W celu zapewnienia komfortu i skuteczności zabiegów pracujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz kosmetyki najbardziej cenionych marek oraz przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

W naszej ofercie oprócz popularnych zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych z zakresu medycyny estetycznej jak również zabiegów wykonywanych przez doświadczonego lekarza, posiadamy zabiegi SPA, masaże, manicure i pedicure w tym również pedicure podologiczny.

W trosce o jakość świadczonych usług, nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje. Profesjonalizm przejawia się nie tylko poprzez zadowolenie Klientek, ale także w licznych certyfikatach i szkoleniach. W swojej pracy  stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Cieszy nas każda osoba, która przychodzi do naszego salonu. Staramy się podchodzić do potrzeb każdej z nich indywidualnie.

Starannie zaprojektowane wnętrza, relaksująca muzyka oraz przemiły personel pozwolą w pełni wyciszyć się po ciężkim dniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Nerć właścicielka, technik usług kosmetycznych / masażystka, specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów na ciało

 

 

 

 

 

Marta Żuromska kosmetolog, pasjonatka medycyny estetycznej