Zabieg tlenowy 02oxy Infusion

ZABIEG TLENOWY 02xy Infusion – zabieg dotleniający

Tlen to pierwiastek niezbędny do życia całego organizmu ludzkiego, również skóry. Stymuluje bowiem syntezę kolagenu i angiogenezę w skórze oraz działa antybakteryjnie i antyseptycznie.

Niestety, z wiekiem ilość przyswajanego tlenu przez komórki skóry znacznie spada. Ogromny wpływ na stan jej dotlenienia ma także styl życia, jaki prowadzimy. Stres, niezdrowa dieta, wielogodzinne przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach to tylko część czynników, które obniżają poziom ilości tego ważnego pierwiastka w naszej skórze.

Zabieg z firmy Clarena O2XY INFUSION skutecznie zwiększa dotlenienie skóry. Nowa linia O2XY INFUSION to również dwa wyjątkowe produkty, krem i serum, które polecane są w szczególności dla osób prowadzących bardzo intensywny tryb życia oraz dla skór szarych, zmęczonych i zestresowanych, potrzebujących przede wszystkim dotlenienia, nawilżenia i detoksykacji.

Sztandarowym produktem linii jest O2xylogic Cream, dotleniający krem z aktywnym tlenem o lekkiej konsystencji musu, na którego powierzchni można zaobserwować delikatne bąbelki wywołane obecnością O2. Dzięki składnikom aktywnym, kosmetyk usprawnia oddychanie komórkowe i spowalnia procesy starzenia. SepitonicTM poprawia natlenienie komórek skóry, dzięki czemu naskórek ulega wygładzeniu, istniejące zmarszczki są wyraźnie spłycone, a tworzenie się nowych jest zahamowane. Z kolei RiboxylTM stymuluje metabolizm ATP i tlenu oraz detoksykuje i uelastycznia skórę. Lekka konsystencja kremu sprawia, że szybko się wchłania i pozostawia na skórze aksamitne wykończenie – jest promienna i wypoczęta.

Drugim, zaawansowanym technologicznie produktem z linii jest 3-phase O2xylogic Serum, czyli serum trójfazowe będące połączeniem składników o działaniu dotleniającym, nawilżającym i antyoksydacyjnym.

I FAZA, w której zawarty jest SepitonicTM, stymuluje oddychanie komórkowe i zwiększa natychmiastową dostępność tlenu, tym samym poprawiając natlenienie skóry.

II FAZA, zawierająca Pentavitin®, intensywnie i długotrwale nawilża, redukuje suchość i podrażnienia.

III FAZA, jest bogata w witaminę E, działającą przeciwrodnikowo i odmładzająco.

Dotleniające działanie O2XY INFUSION line gwarantuje pobudzenie wzrostu fibroblastów, co z kolei poprawia jędrność i sprężystość zwiotczałej skóry oraz rozjaśnienie naskórka. Dodatkowo tlen zawarty w kosmetykach działa antybakteryjnie, co pozytywnie wpływa na kondycję skór tłustych i mieszanych.

Wielokierunkowe działanie tlenu sprawia, że jest idealnym i jednocześnie niezbędnym składnikiem aktywnym dla każdego rodzaju skóry.

 

CENNIK ZABIEGÓW