Zabiegi Filorga

FILORGA SKIN LIFT

Zabieg dla skory  z utratą jędrności

 

Zabieg polega na przygotowaniu skory – oczyszczeniu, tonizacji

Etap drugi polega na złuszczeniu skóry. Tutaj stosujemy peeling migdałowy z glukonolactone Filorgi.

Etap trzeci wzmacniamy efekt zabiegu innowacyjny serum Firmness Lift Serum – ujędrnienie i wtłoczenie substancji aktywnej za pomocą urządzenia Crio – na zimno .

Etap czwarty zastosowanie maski baby face Filorga , i etap końcowy to wmasowanie kremu zawierającego nowoczesne i innowacyjne składniki aktywne oraz ochrona skory przed zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV – stosujemy tutaj mgiełkę z NCTF o działaniu antyoksydacyjnym .

 

 

FILORGA HIGH LIFT

 

Zabieg dla skóry szarej , zmęczonej, pozbawionej blasku

 

Zabieg polega na przygotowaniu skóry -oczyszczeniu, tonizacji.

Etap drugi polega na złuszczeniu skóry za pomocą peelingu Light peel z glukonolactonem Filorgi.

Etap trzeci wzmacniamy efekty innowacyjnym serum Radiance Light Serum- rozświetlenie i wtłoczenie substancji aktywnej za pomocą urządzenia Crio-na zimno.

Etap czwarty zastosowanie maski baby face Filorga i wmasowanie kremu zawierającego nowoczesne i innowacyjne składniki aktywne oraz ochrona skóry przed zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV – stosujemy mgiełkę z NCTC o działaniu antyoksydacyjnym.

 

 

Lunch PEEL

 

Odnowa skóry – eksfoliacja kwasem dobranym do cery + maska

 

Jak sama nazwa mówi to zabieg , który możemy wykonać w przerwie na lunch – 45mint.

Jest to eksfoliacja kwasem medycznym Filorga , który dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Efekt który uzyskamy to rozjaśnienie , napięcie skóry , redukcja niedoskonałości , wygładzenie , i efekt ,, skóry dziecka „.

Po zakończonej eksfoliacji nakładamy maską.

Końcowy etap to innowacyjnym kremem i mgiełką z NCTC o działaniu antyoksydacyjnym przeciw promieniowaniu UV i nawilżającym.

 

CENNIK ZABIEGÓW