Opalanie natryskowe SunFX

Opalanie natryskowe to doskonały sposób aby uzyskać piękną, naturalną opaleniznę, zachowując młodość i witalność swojej skóry. Dzięki nam w jeden dzień będziesz wyglądać jak po powrocie z egzotycznej wyspy…

 

Jak to działa?

W czasie około 20 minutowego zabiegu kosmetyczka równomiernie rozpyli płyn SunFX na Twoim ciele.  Preparat rozprowadzony jest przez nacisk powietrza, dzięki temu rozkłada się on równomiernie na skórze człowieka, minimalizując ryzyko nierównomiernej opalenizny (takiej jak po samoopalaczu). Nie zawiera on sztucznych konserwantów, perfum, alkoholu ani innych potencjalnie niebezpiecznych środków. Płyn jest złożony głównie z wody destylowanej oraz DHA i jest całkowicie bezpieczny dla Ciebie i Twojej skóry. DHA wbrew powszechnemu mniemaniu nie jest barwnikiem – to pochodna cukru. DHA posiada certyfikat ECOCERT. Znak ECOCERT jest jednym z najważniejszym oznaczeniem potwierdzającym, jakość, pozytywny wpływ na zdrowie oraz czystość ekologiczną. (dihydroksyaceton) dzięki reakcji z aminokwasami na powierzchni skóry daje efekt brązowienia. Nadaje naturalny odcień opalenizny. W zależności od rodzaju skóry oraz pożądanego efektu, dobieramy płyny bardziej lub mniej brązujące.

SunFX to gwarancja pięknej opalenizny:

  • Natychmiastowy efekt,
  • Najwyższa jakość produktów
  • Piękny, zdrowy odcień opalenizny
  • 100% bezpieczeństwo dla skóry

Dla najlepszego efektu opalania oraz zachowania optymalnego zdrowia skóry płyny SunFX zawierają 100 % substancji naturalnych. Wykluczyliśmy także wszelkie substancje chemiczne mogące powodować skutki uboczne jako: alkohol, parabeny, perfumy oraz innych potencjalnie niebezpieczne związki chemiczne.

 

Jak wykonujemy zabieg:

Zabieg wykonywany jest na stojąco za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji, zaś samo nakładanie opalenizny trwa około 5 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Nie należy używać antyperspirantów, perfum i balsamów nawilżających przed opalaniem. Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka osusza ciało, w celu całkowitego wchłonięcia preparatu. Kolor utrwala się jeszcze w zależności od użytego preparatu przez kolejne 5 do 8 godzin więc nie należy w tym czasie brać kąpieli. Następnie zaleca się umycie skóry żelem nawilżającym, bez użycia gąbki. Podczas pierwszej kąpieli część bronzera zmywa się – jest to naturalny proces opalania natryskowego, opalenizna nadal utrwala się na skórze. W zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji opalenizna utrzymuje się od 7 do 10 dni.

 

 

CENNIK ZABIEGÓW