Zabiegi przeciwstarzeniowe na okolice oczu

ZABIEG LACTOBIONIC 22%

To zabieg rozjaśniający  pod oczy manualny o wysoko skoncentrowanych składnikach aktywnych – 22% kwas lactobionowy.

Jest rekomendowany dla zabiegów rozjaśniających cienie pod oczami.

Jego właściwości sprawiają, że skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta.

W trakcie zabiegu następuje wzmocnienie naczyń krwionośnych oraz wyraźnie rozjaśnienie skóry.

 

FALA RADIOWA / MEDSHAPE

Thermolifting jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry bez użycia skalpela, która nie tylko niweluje efekty starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności, ale także działa zapobiegawczo poprzez odnowę struktury kolagenowej i poprawę krążenia krwi.

Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. Zabieg RF prowadzi do wzrostu napięcia skóry i uzyskania efektu liftingu.

 

FEKTY:

  • remodeling oczu
  • regeneracja włókien kolagenowych (likwidacja zwiotczeń)
  • rozpuszczenie tkanki tłuszczowej
  • poprawa krążenia krwi i limfy
  • przyśpieszenie odnowy komórkowej

PRZECIWWSKAZANIA:

  • implanty, stymulator serca
  • zaburzenia krzepnięcia lub skłonność do krwawień
  • brak czucia
  • nadciśnienie
  • poparzenia

 

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLICY OCZU

Niezawodny sposób na drobne zmarszczki, cienie i opuchnięcia

Oczy to newralgiczny obszar naszej twarzy. Delikatna i cienka skóra wokół nich jest szczególnie narażona na działanie czynników zewnętrznych i upływu czasu. Ma przez to większą skłonność do przesuszania się i utraty jędrności.

Mezoterapia okolic oczu to doskonały sposób, aby zapewnić jej nową jakość już po jednym zabiegu.

Dla kogo mezoterapia okolic oczu?

Zabiegi mezoterapii pod oczy polecamy na zmarszczki mimiczne, tzw. kurze łapki, cienie i sińce pod oczami. Sprawdzą się one również wtedy, gdy skóra wokół oczu jest cienka i przesuszona, o nierównym kolorycie. Polecamy je także osobom ze skłonnością do opuchlizny pod oczami.

Jak wygląda mezoterapia okolic oczu?

Zabieg mezoterapii pod oczy trwa zwykle kilkanaście minut. Polega na ostrzykiwaniu cieniutką igłą skóry pod oczami. W ten sposób rozprowadza się w niej w małych dawkach koktajl rewitalizujący. Te mikro nakłucia nie zostawiają na skórze widocznych śladów i są łatwe do zamaskowana po zabiegu.

Efekty mezoterapii okolic oczu

Specjalnie skomponowane koktajle do mezoterapii pod oczy tj.DERMAHEAL oparty na kwasie hialuronowym, poprawia nawilżenie, napięcie i gęstość skóry. Efektem jest wygładzenie drobnych zmarszczek , rozjaśnienie i bardziej elastyczna skóra w tym obszarze. Mezoterapia okolic oczu poprawia także krążenie, przez co redukuje ilość płynów ustrojowych gromadzących się pod oczami w postaci opuchnięć.

 

CENNIK MASAŻU